среда, 21 октября 2015 г.

Модуль 11


З усього того, чому я навчилася на цьому тренінгу, на мою думку, найефективнішим для навчання моїх учнів буде створення учнівських проектів. Дуже важливо результати учнівських проектів публічно демонструвати, а я, як вчитель, можу керувати цією демонстрацією.

Маю надію, що використання сучасних технологій приведе мене до успіху. Дякую Intel за можливість навчання в програмі «Навчання для майбутнього»!

Модуль 10


Дізнались хто такий фасилітатор, в чому особливості його роботи з учнями. Здійснили самооцінювання. Створили документ для здійснення фасилітації.
Розглянули приклади матеріалів фасилітації з використанням ІКТ.
Створили документ для того, щоб підтримати навчання, що будується навколо навчальних потреб учнів.
Обговорили, створили і заповнили план впровадження теми.
Цікава методика. Але поки що не дуже уявляю себе в ролі фасилітатора. Звикла працювати на уроках за певним алгоритмом, постійно коригуючи роботу учнів.

Але, спробуємо !

Модуль 9


В ході роботи над цим модулем ми:
1) Обговорили створені приклади учнівських робіт та засоби їх оцінювання;
2) Обговорили, як допомогти учням стати самоспрямованими в навчанні;
Проаналізувавши шляхи здійснення диференціації навчання учнів; обговорили особливості концепцій мислення:
- з переважаючою візуальною, аудіальною, кінестетичною модальністю ;
- з домінуючою лівою/правою півкулями мозку;
- з різними домінуючими типами множинного інтелекту.
3) Теорія множинного інтелекту з поданих концепцій виявилась на мою думку більш глибшою, вона дає більше можливостей для здійснення диференціації в навчанні учнів.
4) Створили форму оцінювання учнівської самоспрямованості в навчанні;
5) Створили інструменти для підсумкового оцінювання;
6) Створили навчальні матеріали для успішного навчання різних учнів;
7) Внесли зміни в План вивчення теми.

Сподобалась концепція множинного інтелекту!!!Візьму її на озброєння. Як показала практика - ця концепція допомагає досить швидко і легко формувати групи учнів за здібностями і інтересами.

среда, 14 октября 2015 г.

Модуль 8


Даний модуль дав мені можливість розібратися в питанні оцінювання, зосередженого на потребах учнів.
 Тепер я знаю, що від того, як сформулювати критерії оцінювання роботи над проектом, залежить мотивація учнів. Правильно складені, зрозумілі критерії є стимулом для подальшої роботи.
 Якщо ж учні самостійно навчаться оцінювати свою роботу та роботу товаришів, то будуть бачити свої слабкі сторони роботи та вчасно коригувати свої діяльність.

 Тож вийшла така форма оцінювання прикладу учнівської роботи.

Модуль 7


Ефективно використовувати інформаційно-комунікаційні технології для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів можна таким чином: створювати блоги, опитувальники, анкети, тести, групи Вконтакті, інструкції, користуватись електоронною поштою, конференції, миттєві повідомлення тощо.

Створення прикладу учнівської роботи дало мені можливість ще раз переглянути План вивчення теми, відкоригувати тематичні та змістові запитання, зрозуміти скільки часу потрібно для її створення, необхідність постійно здійснювати вчителем проміжний контроль результатів дослідження. Також створення прикладу учнівської роботи допоможе мені чітко пояснити учням алгоритм створення презентації, ії структуру та вимоги щодо лаконічності та змістовності. Навчилась створювати гіперпосилання.

Модуль 5-6


Сьогодні я працювала з Інтернет - ресурсами. Робота була цікавою, труднощів не виникало. Разом з колегами ми активно обговорювали використання інтерактивних Інтернет - ресурсів для співпраці з учнями. Були висловлені різні думки з цього приводу, але всі дійшли згоди, що треба правильно використовувати ці ресурси і вчити цьому учнів.

четверг, 8 октября 2015 г.

Модуль 4

Знову вчилася розподіляти запитання на групи відповідно до теми дослідження. Пригадала свій перший Інтел. Тоді ми над цим добре попрацювали. Тож тепер мені зовсім неважко. Тільки не знала, що це називається "формуюче оцінювання". Отже, тепер я знаю, як визначати навчальні потреби учнів. У цьому мені допоможе Оцінювання навчальних потреб учнів.

 Дуже заморилася:((((((

среда, 7 октября 2015 г.

Модуль 3


Не один раз переконалася, що дітям важливо бачити результати того, що вони роблять, навчаючись. Тому дуже гарним інструментом оцінювання їх діяльності є дослідницькі проекти.
 Насправді, кожна дитина любить досліджувати, шукати відповіді на непрості запитання. Цей модуль допоміг мені зрозуміти, що необхідно тільки правильно підібрати об'єкт дослідження відповідно до рівня навчальних можливостей учня. І в цьому допоможе опитування!

Модуль 1-2


На уроці я...
- Пройшла в Електронному посібнику 2 та 3 модуль!

- навчилася працювати з сайтом ITEACH.WIKI
- найбільший мій успіх - в тому що я швидко зрозуміла як створювати блог, зареєструвався на сайті WIKI, та створили публікацію на тему навички 21 століття.
- найбільші труднощі я відчула, коли працювала на сайті "вікі" тому,що довго не могла зареєструватись!
- я не вміла, а тепер умію працювати на сайті "Вікі"
- я змінила своє ставлення до Електронного посібника Intel «Навчання для майбутнього»